Helgschema Ersbodacupen (”Arne Molin”)

Lördagsmatcherna:

14 Herr Lörd Grupp A Lör 2012-01-28 08:00 Sandvik IK - Sörmjöle/Hörnefors Noliahallen  
15 Herr Lörd Grupp B Lör 2012-01-28 08:45 Ersmark IK - Obbola/Holmsund Noliahallen  
16 Herr Lörd Grupp A Lör 2012-01-28 09:30 Ersboda FF - Segr fred Noliahallen  
17 Herr Lörd Grupp B Lör 2012-01-28 10:15 GUIF - Sandåkern SK Noliahallen  
18 Herr Lörd Grupp A Lör 2012-01-28 11:00 Sandvik IK - Ersboda FF Noliahallen  
19 Herr Lörd Grupp B Lör 2012-01-28 11:45 Ersmark IK - GUIF Noliahallen  
20 Herr Lörd Grupp A Lör 2012-01-28 12:30 Segr fred - Sörmjöle/Hörnefors Noliahallen  
21 Herr Lörd Grupp B Lör 2012-01-28 13:15 Sandåkern SK - Obbola/Holmsund Noliahallen  
22 Herr Lörd Grupp A Lör 2012-01-28 14:00 Segr fred - Sandvik IK Noliahallen  
23 Herr Lörd Grupp B Lör 2012-01-28 14:45 Sandåkern SK - Ersmark IK Noliahallen  
24 Herr Lörd Grupp A Lör 2012-01-28 15:30 Sörmjöle/Hörnefors - Ersboda FF Noliahallen  
25 Herr Lörd Grupp B Lör 2012-01-28 16:15 Obbola/Holmsund - GUIF Noliahallen  
26 Herr Lörd A-final Lör 2012-01-28 17:15 1:an Grupp A - 1:an Grupp B Noliahallen

 

Söndagsmatcherna:

27 Herr Sönd Grupp A Sön 2012-01-29 07:45 Umeå FC - Teg SK Noliahallen  
28 Herr Sönd Grupp B Sön 2012-01-29 08:30 Mariehem SK - Umedalens IF Noliahallen  
29 Herr Sönd Grupp A Sön 2012-01-29 09:15 IFK Umeå - Segr Lörd Noliahallen  
30 Herr Sönd Grupp B Sön 2012-01-29 10:00 Robertsfors IK - Spöland/Vännäs Noliahallen  
31 Herr Sönd Grupp A Sön 2012-01-29 10:45 Umeå FC - IFK Umeå Noliahallen  
32 Herr Sönd Grupp B Sön 2012-01-29 11:30 Mariehem SK - Robertsfors IK Noliahallen  
33 Herr Sönd Grupp A Sön 2012-01-29 12:15 Segr Lörd - Teg SK Noliahallen  
34 Herr Sönd Grupp B Sön 2012-01-29 13:00 Spöland/Vännäs - Umedalens IF Noliahallen  
35 Herr Sönd Grupp A Sön 2012-01-29 13:45 Segr Lörd - Umeå FC Noliahallen  
36 Herr Sönd Grupp B Sön 2012-01-29 14:30 Spöland/Vännäs - Mariehem SK Noliahallen  
37 Herr Sönd Grupp A Sön 2012-01-29 15:15 Teg SK - IFK Umeå Noliahallen  
38 Herr Sönd Grupp B Sön 2012-01-29 16:00 Umedalens IF - Robertsfors IK Noliahallen  
39 Herr Sönd A-semifinal:01 Sön 2012-01-29 16:45 1:an Grupp A - 2:an Grupp B Noliahallen  
40 Herr Sönd A-semifinal:02 Sön 2012-01-29 17:45 1:an Grupp B - 2:an Grupp A Noliahallen  
41 Herr Sönd A-final Sön 2012-01-29 19:00 Vinn A-semifinal:01 - Vinn A-semifinal:02 Noliahallen

Kommentera

E-postadressen publiceras inte med automatik.
Ägaren av bloggen kan dock se ditt IP-nummer samt den epost-adress du anger.

Följande HTML-taggar och attribut är tillåtna: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>