Räv.
.jpg)
.jpg)
Fler bilder från praoen.
Hej där, va kul att du har hittat hit!
Agnes Karbin heter jag och på den här bloggen skriver jag om min största hobby; fotografering.
Utrustning
Kameror: Canon 1000D & Canon powershot 10d
Objektiv: 18-55mm och 70-300mm
Självutlösare(Dörr) och stativ (giottos).
Alla bilder är tagna av mig och får inte kopieras utan min tillåtelse.

.jpg)
Kungsörn


Havsörn
Bilder från min prao. Bilderna är tagna i Kalvträsk från Conny Lundströms gömsle, helt klart bland de bästa praoplatserna jag varit på!

.jpg)
.jpg)
Imorgon far jag jag iväg på prao i Kalvträsk, blir spännande!

.jpg)
.jpg)
Imorgon far jag jag iväg på prao i Kalvträsk, blir spännande!
Ikväll var jag iväg på ett fotojobb. Jag fotade på pecha kucha som är ett intressant föreläsningskoncept från Japan. 10 personer föreläste medan de visade 20 bilder som visades i 20 sekunder var.
Jag är med i tidningen FOTOs ung-sida men det är nummer 4 och den är inte ute i affärerna än så ni får vänta så kan jag visa er då! :)

.jpg)
Fler från Ammarnäs

.jpg)
.jpg)
Eldade en Kalle Anka-pocket i brist på annat att elda.
.jpg)
.jpg)
Fick skjuts enda upp till toppen av en kille på hans skoter för att fota! Sen fick jag och hans hund skjuts ner.
Bloggen har inte sammarbetat och det har inte gått att ladda upp bilder! Men nu gick det i alla fall att ladda upp de här, men fler kommer när det går!
.jpg)
Som rubriken säger så far jag till Ammarnäs med härliga flickor några dagar! Vi kommer ha det underbart och bara fira faktumet att vi har lov! Slänger in en bild på Gudrun som ni får titta på tills jag kommer tillbaka.
Ha det gött så länge!