Opps...
...det verkar som om jag bara har godis/fikapapper i min soptunna. Kanske ska ta detta som en varning innan jag drabbas av diabetes och dör? :o
Kontakt: William.Spetz@hotmail.com
Halloj!
Jag är ett femtonårigt emo utan smink & musiksmak vid namn Frans Erik William Markström Spetz. Japp. Nästan lika långt namn som Pippi. Hallelujah.
Denna blogg har existerat sedan terrorattentatet 9/11. Nej, det hade varit stört. Bara för att jag är brun och lättirriterad så är jag ingen terrorist. Jag har haft bloggen sedan 2008, tack.
Jag gillar människor, choklad, mat (speciellt fett), kaktusar, Desperate Housewives, Criminal Minds, mina vänner och sol. Min familj är också ok.
Håna inte mitt Adamsäpple. Hejsvejs!
Senaste videon:
...det verkar som om jag bara har godis/fikapapper i min soptunna. Kanske ska ta detta som en varning innan jag drabbas av diabetes och dör? :o
Kommentarer
+ Skriv kommentarFyll i fälten för att lämna en kommentar
Alla kommentarer som skrivs måste godkännas av ägaren till bloggen innan de publiceras.
Skriv kommentar